2e Jeugd: mw. Zuidema vertelt over toga’s


Op donderdag 5 april komen we weer bij elkaar voor onze clubavond. De avond wordt wat anders van opzet, maar zeker mooi! Mevrouw Zuidema komt met een paar mensen, die haar helpen deze avond. Zij gaat ons vertellen, wat er zo bijzonder is aan toga’s van predikanten. Het bijzondere is nu juist dat vanaf de Reformatie (16e eeuw) de predikanten helemaal geen toga’s droegen, maar pas vanaf de  18e eeuw. Hoe kleedden ze zich dan wel? Dat komt mevr. Zuidema ons allemaal uitleggen en laten zien!

Dames dit moeten jullie echt niet missen, het wordt een hele zinvolle avond. Dus allemaal tot ziens op 5 april in “Het Vischnet” en gasten zijn , zoals altijd, ook deze keer weer van harte welkom!

We beginnen onze clubavond om 20.00 uur. Tot ziens.

Boekenlegger op de permalink.

Reacties gesloten