Vanuit sectie Leren: diverse activiteiten

De Tweede Jeugd
Wij komen op donderdag 6 februari weer bij elkaar voor onze clubavond! Deze avond is onze gast Jacomijn Heupink, ze woont in Hellendoorn en is hoofdagent bij de politie in Almelo. Zij spaart al haar vrije dagen op, zodat ze grote verre reizen kan maken. Ze zwerft gemiddeld twee maanden van continent naar continent b.v. van Madrid, Moskou, Bangkok naar Chennai in India. Jacomijn heeft heel veel reizen gemaakt en dat wil ze met ons delen in woord en beeld!! Het wordt vast en zeker een hele interessante avond!! We hopen dat jullie allemaal komen om te genieten van haar reis verhalen. We beginnen, zoals altijd, om 20.00 uur in “Het Vischnet”!! Gasten zijn van zelf sprekend van harte welkom!! Tot ziens op onze clubavond van donderdag 6 februari!!!

VEG Contactgroep 60+
21 januari is onze eerste ontmoetingsmiddag 2020, voor allen een goed 2020 gewenst van ons. Een zoon van Henny Plasman hoopt ons te vertellen over “Wat de aarde ons geeft”. Het wordt voor ons ook een verrassing, iedereen is van harte welkom.
Dus kom gerust en neem anderen mee. We beginnen om 14.30 uur met koffie of thee en ongeveer 16.30 uur eindigen we
Tot 21 januari, Ans, Henny en Sjouk

Gespreksgroep
Op 11 februari om 20.00 uur komen we als gespreksgroep bij elkaar om te spreken over wat we gelezen hebben over de vraag in hoeverre we als mensen vrije keuzes maken. Hebben we een vrije wil? Of wordt ons gedrag en wat we eigen keuzes noemen, bepaald door onze omstandigheden en de reactie van ons brein? Nieuwsgierig geworden, kom erbij, lees mee en praat mee.

Tafelgesprek
Het volgende moment voor een tafelgesprek is op 22 januari om 18.00 uur. We eten samen bij iemand thuis en bespreken een onderwerp of een vraag die door een of meer deelnemers aangedragen wordt. De sfeer is ongedwongen en we praten vol respect voor elkaars overtuiging.
Meld je aan bij ds. Laura van Weijen of bij Henk van Leeuwen (sectie-leren@veg-nijverdal.nl of 06 8389 7753).

Filmavond
Op 12 maart draaien we weer een interessante film in ‘t Vischnet. We eten van tevoren samen met wie wil. De ervaringen van de afgelopen filmavonden zijn bijzonder positief. Noteer de avond in de agenda. Meer info in het volgend gemeenteblad

De Volwassen Catechese komt bij elkaar op woensdag 5 februari van 10.00  tot uiterlijk 11.30 uur in ’t Vischnet. Thema: Eeuwigheid

De Kring voor jongvolwassenen zal zijn op maandag 17 februari.

Schaatsen voor jong en ouder!
Op 2 februari na de kerkdienst gaan we naar de kunstijsbaan in Deventer. Doe mee en meld je aan. Er liggen lijsten in het Vischnet. Je kunt ook mailen: predikant@veg-nijverdal.nl